Všechny články

Do startu nové sezony mistrovství světa Moto2 zbývají necelé dva týdny a tým Elf Marc VDS Racing na okruhu Circuito de Jerez-Angel Nieto zahájil závěrečné přípravy.
Foto: Elf Marc VDS Racing Team

Úřadující mistři světa týmů představili v paddocku F1 v Bahrajnu motocykly Ducati Desmosedici GP24 s piloty Jorge Martinem a Franco Morbidellim.
Foto: Prima Pramac Racing

Třetí kolo letošního ročníku populární americké endurové série World Off Road Championship Series se odehrálo v kalifornském Marysville.
Foto: KTM / H. Foley

Remy Gardner a Dominique Aegerter prokázali v neděli v Austrálii velký potenciál a nakonec skončili šestí a sedmí ve sprintu a bojovali o stupně vítězů. Ve 2. závodě, přestože čelili neštěstí, oba získali cenné body.
Foto: Yamaha

Hvězdný víkend týmu Barni Spark Racing po návratu do Austrálie: dvě vítězství Montelly v Supersport a třetí místo Petrucciho v Superbike, které získal v posledním kole druhého závodu.
Foto: Barni Spark Racing Team

Ve čtvrtek by každý přijal, že pojede domů se čtvrtým a třetím místem a P3 v šampionátu se stejným počtem bodů jako Locatelli, ale dnes je Andrea Iannone možná spíš zklamán a celý tým Go Eleven cítí lítost nad tím, že propásl alespoň jednu velkou šanci.
Foto: Go Eleven Ducati

Andrea Locatelli z týmu Pata Prometeon Yamaha byl ve druhém závodě úvodního kola mistrovství světa FIM Superbike velmi blízko svému premiérovému vítězství ve WorldSBK, dokud nedošlo k highsideru ve známé čtvrté zatáčce okruhu Phillip Island.
Foto: Yamaha

Na okruhu Phillip Island Grand Prix se odehrálo úvodní kolo australského superbikového šampionátu.
Foto: ASBK.com.au / RbMotoLens - Rob Mott Photography

Alex Lowes získal skvělé vítězství v desetikolovém závodě WorldSBK Superpole Race na Phillip Islandu a navázal na něj druhým vítězstvím na stroji Ninja ZX-10RR ve zkráceném druhém závodě. Jeho týmový kolega z týmu KRT Axel Bassani v každém nedělním závodě skončil na 11. místě.
Foto: Kawasaki

Petr Svoboda své australské dobrodružství zakončil dalším pódiovým úspěchem.
Foto: RT Motorsports by SKM – Kawasaki Team

Trojnásobný a úřadující chorvatský mistr v supersportech Loris Majcan bude mít premiéru na závodech TT na ostrově Man.
Foto: IoMTT

Belgický závodník Liam Everts, člen továrního týmu KTM, se zranil při pádu během tréninku a po operaci ruky nemůže nastoupit k zahajovacímu závodu v Argentině.
Foto: KTM

Tým Boyce Precision Engineering by Russell Racing nasadí na závodech TT na ostrově Man ve třídě Monster Energy Supersport působivou sestavu, protože si zajistil Joshe Brookese a Mikea Browna.
Foto: IOMTT

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních tréninků a superpole úvodního kola WSBK 2024.
Foto: Dorna WorldSBK Organization