Nejnovější články na Moto-Racing.cz

Přečtěte si jako první, co je nového

Honda dosáhla v horké Suzuce 30 vítězství a Team HRC si připsal domácí hattrick na EWC, Karel Hanika s týmem YART na fantastickém druhém místě.
Foto a zdroj: FIM EWC

Honda dosáhla v horké Suzuce 30 vítězství a Team HRC si připsal domácí hattrick na EWC, Karel Hanika s týmem YART na fantastickém druhém místě.
Foto a zdroj: FIM EWC

Turecký jezdec Toprak Razgatlioglu opět králova jezdecké u poli WorldSBK, v Mostě vyhrál všechny závody.
Foto: Dorna WorldSBK Organization

Filip Novotný bojoval o body ve druhém závodě. Chris Clark rovněž zajel svůj nejlepší závod.
Tisková zpráva týmu Accolade Smrz Racing BGR

Tím Gajser a Kay de Wolf zvítězil v nedělní Grand Prix České republiky a upevnili si vedoucí postavení v celkovém pořadí MXGP, resp. MX2.
Foto: Honda

Mistrovství světa v motokrosu MXGP se opět rozjelo na evropské půdě, když se na okruhu v Loketských serpentinách konaly kvalifikační závody RAM.
Foto: Honda, zdroj Infront Moto Racing

Po skvělém superpole se Andrea Iannone dostal v sobotiním závodě na stupně vítězů.
Foto: Dorna WorldSBK Organization

Toprak dominoval na autodromu, fanoušci si užívali skvělou atmosféru.
Tisková zpráva Autodromu Most

KALENDÁŘ ZÁVODŮ - závody u nás i v zahraničí v období od 22. července do 28. července 2024.
Pokud není uvedeno jinak, jedná se vždy o závod v neděli.

SILNIČNÍ ZÁVODY
Cena Slovenska – Slovakia Ring (SK)
MČR na silnici – Slovakia Ring (SK)
Asia Road Racing Championship – Mandalika (INA)
IDM Mistrovství Německa – Schleiz (D)
ESBK Mistrovství Španělska – Barcelona (E)
FSBK Mistrovství Španělska – Pau Arnos (F)
SuperBike Brasil Mistrovství Brazílie – Interlagos (RB)
IRRC – Chimay (B)
Přebor JPHZM – Nepomuk

MOTOKROS
MXGP Flander – Lommel (B)
ME EMX250 – Lommel (B)
ME EMXOpen – Lommel (B)
MČR juniorů – Přerov (sobota)
MČR žen – Přerov (sobota)

ENDURO
Hard Enduro World Championship – Sibiu (RO) úterý-sobota
FIM Bajas World Cup – Teruel ( E) pátek-neděle
AMA National Enduro – Cross Fork, PA (USA)

TRIAL
ME v trialu – Isola 2000 (F)

PLOCHÁ DRÁHA
FIM Flat Track Championship – Meissen (D) sobota
Přebor ČR – Liberec (sobota)
MČR junior 250cc – Liberec (sobota)