Valentino Rossi spustil svůj virtuální svět

09.03.2023

Devítinásobný mistr světa a VR46 Metaverse oficiálně vstupují do světa Robloxu s jedinečným a autentickým zážitkem věnovaným fanouškům motorsportu.

Foto: VR46 Metaverse

Společnost VR46 Metaverse s hrdostí oznamuje spuštění Moto Island - The Official Valentino Rossi Experience - na Robloxu. Hra Moto Island, vytvořená ve spolupráci se studiem Metaverse Dubit, nabízí vysokooktanové online závody pro více hráčů v živém otevřeném světě.

Tento zážitek je prvním vstupem do virtuálních světů pro společnost VR46 Metaverse, která rozvíjí image devítinásobného mistra světa v motocyklovém sportu Valentina Rossiho ve hrách a metaverzích. Roblox, populární herní platformu s 58,8 miliony hráčů denně, si jako domov Moto Islandu vybrala sama legenda motorsportu díky jejímu významu v herním prostředí a schopnosti oslovit hráče zábavným a poutavým způsobem. Hra Moto Island je postavena na dvou klíčových hodnotách, kterými jsou přístupnost a přizpůsobení, a jejím cílem je autenticky zprostředkovat závodního ducha motorsportu.

Moto Island je prostředí otevřeného světa plné měst, krajiny, zasněžených vrcholků, silnic u oceánu, lesů a - samozřejmě - závodních tratí, na kterých se může postavit až 30 závodníků a vyzkoušet si nejlepší fyziku motocyklů na Robloxu. V rámci Moto Islandu jsou k dispozici desítky motorek s tisíci vylepšeními vzhledu a výkonu, včetně uživatelských obsahových předmětů, jako jsou kombinézy, helmy, a dokonce i želví společník pro jízdu na tandemu.

Moto Island se bude v nadcházejících měsících neustále vyvíjet a aktualizovat, aby hráčům přinášel hodnotu v podobě zcela nového obsahu a událostí.

Valentino Rossi
"Opravdu jsem chtěl vytvořit takový zážitek, a to nejen pro všechny fanoušky motorsportu. S Moto Island chceme tento sport posunout na jinou úroveň a nabídnout všem hráčům zábavný a kvalitní zážitek. Interakce a komunikace s fanoušky byla vždy klíčovým aspektem během mé kariéry a nyní je tak vzrušující, že mohu prostřednictvím Robloxu dělat totéž s mladšími generacemi."

Jean Claude Ghinozzi, generální ředitel VR46 Metaverse
"Spuštění Moto Island představuje významný milník v časovém plánu VR46 Metaverse pro rok 2023. Abychom to mohli uskutečnit, chtěli jsme partnera, který má v tomto odvětví velké zkušenosti, a spolupráce se společností Dubit byla tou nejlepší volbou, jakou jsme mohli učinit."

Matthew Warneford, spoluzakladatel společnosti Dubit
"Zkratka GOAT se v dnešní době často skloňuje. V případě Valentina Rossiho je naprosto oprávněná. Vytváření Moto Islandu ve spolupráci s VR46 Metaverse jsme si zamilovali a nemůžeme se dočkat, až si miliony hráčů užijí neuvěřitelné závody."