Tech3 také v Německu s Folgerem

15.06.2023

Jonas Folger se zúčastní domácí, německé Grand Prix, a to s týmem Hervé Poncharala..
Foto: GasGas Factory Racing Tech3

Jste připraveni zatáčet doleva? GASGAS Factory Racing Tech3 určitě ano a už se připravuje na německém Sachsenringu na Motorrad Grand Prix Deutschland, druhé kolo červnového trojboje MotoGP™. Po poněkud ošemetném víkendu v Mugellu minulý týden bude chtít nováček Augusto Fernandez tento týden vyrazit na nový okruh a k němu se již popáté připojí Němec Jonas Folger, přičemž Pol Espargaro stále čeká na zelenou od lékařů pro návrat k závodění. Folger bude mít na Sachsenringu největší radost, že bude opět závodit před domácím publikem.

Augusto Fernandez
"Těším se na start závodního týdne na Sachsenringu. Je to trať, na kterou mám opravdu dobré vzpomínky. V loňské sezóně jsem zde vyhrál v kategorii Moto2 a byl to jeden z mých nejlepších závodů roku. Z těchto důvodů doufám, že se nám povede lépe než v Mugellu, protože to nebyl jednoduchý víkend. Už se nemůžu dočkat, až tam pojedu a budu pokračovat ve spolupráci s týmem."

Jonas Folger
"Jsem opravdu rád, že se mohu zúčastnit Grand Prix Německa. Je to pro mě velmi speciální místo a na Sachsenring mám s Tech3 velmi zvláštní vzpomínky, protože jsme společně dosáhli nejlepšího výsledku mé kariéry v roce 2017. Myslím, že mi to přinese nějaké emoce, ale na tento víkend jsme plně motivováni. Opravdu se na něj těším."