Reprezentanti KBS Teamu bodovali ve Finsku

30.05.2023

Český tým KBS Teamu se úspěšně představil ve třetím díle letošního světového šampionátu endura.
Tisková zpráva KBS Teamu

GP Enduro Finsko, Heinola - třetí podnik letošního seriálu mistrovství světa je minulostí. V náročném Finském terénu a na obtížných měřených testech vybojovali reprezentanti KBS TEAMu a České republiky velmi cenné body do průběžného hodnocení světového šampionátu ve svých třídách.

Kryštof Kouble ve třídě GP E2 v sobotu 7. místo a v neděli 8. V průběžném hodnocení seriálu třídy GP E2 figuruje na 8. místě. Ve třídě GP Junior v sobotu předvedl prozatím své výsledkové maximum ve své kariéře Matěj Škuta, když ve třídě GP Junior2 obsadil 4. místo a v absolutním hodnocení juniorů bral body za 10. místo. V neděli pak přidal body za 7. místo ve třídě GP Junior2 a 14. místo absolutně. V průběžném hodnocení seriálu třídy GP Junior2 figuruje na 6.místě a v absolutním hodnocení na 15.místě.

Ve třídě Open4s vybojoval Jakub Hroneš v sobotu 4. místo a v neděli pak 6. místo. V průběžném hodnocení seriálu třídy Open4s figuruje na 4. místě.

Seriál GP Enduro pokračuje tento týden 1. - 3. 6. 2023 ve Švédském Skovde. Tentokrát bude start prologu již ve čtvrtek večer a hlavní soutěžní dny jsou v pátek a sobotu.