Letos Repák za Smrz Racing již nepojede

17.09.2023

Další změna jezdeckého složení u týmu Accolade Smrz Racing BGR. Chris Clark se představí po boku Perez Gonzaleze v Aragonu.
Tisková zpráva týmu Accolade Smrz Racing BGR

Tým Accolade Smrz Racing BGR pojede poslední dva závodní podniky letošní sezóny kategorie World Supersport300 opět v novém jezdeckém složení. Zdravotní stav Maxima Repáka bohužel neumožní, aby se mladý jezdec ze Slovenska vrátil za řídítka Kawasaki českého týmu po zbytek sezóny. Levi Badie, který jej nahradil ve francouzském Magny Cours, se nemůže účastnit příštího závodu ve španělském Aragonu z důvodu předchozích závazku. Český tým tak byl nucen povolat dalšího talentovaného jezdce. Bude jím teprve šestnáctiletý Chris Clark z USA, který dostane příležitost poměřit svůj talent s ostatními protagonisty mistrovství světa již v Aragonu 22-24 září.

Chris Clark:
"Jsem moc rád, že mohu potvrdit moji účast na mistrovství světa World Supersport 300 v Aragonu s týmem Accolade Smrz Racing BGR. Je to pro mě úžasná příležitost, a rád bych poděkoval svým sponzorům a Jakubovi Smržovi, že mi tohle umožnili. Moc se těším, že budu mít možnost závodit s tak zkušeným týmem."

Jakub Smrž (manažer týmu):
"Max nepojede do konce sezóny a Levi má v termínu Aragonu závody v Moto America. Tím pádem jsme museli povolat dalšího náhradního jezdce. Plán byl, že se na Portimao vrátí Levi, ale není možné neustále měnit jezdce bez vážnějších důvodů, takže Chris pojede také poslední závod sezóny. Bude to opět nová výzva, ale Chris je velmi nadějný, a má na třístovku dobré fyzické parametry."