Oba piloti RNF Aprilie na bodech

10.08.2023

Nejlepší výsledek týmu CryptoDATA RNF MotoGP v Silverstone.
Foto: CryptoDATA RNF MotoGP


Tým CryptoDATA RNF MotoGP zažil fantastickou neděli v Grand Prix Velké Británie, když nejlepší výsledek zaznamenali Miguel Oliveira na P4 a Raul Fernandez na P10. Navzdory proměnlivým povětrnostním podmínkám oba podali úžasný výkon, dokonce zůstali na dvou kolech, když začalo pršet, a svedli několik silných soubojů.

Miguel Oliveira

"Jsem šťastný! Samozřejmě, když skončíte tak blízko pódia a poté, co jste v poslední části závodu byli několikrát třetí, je to škoda. Ale i tak jsem rád, že se mi podařilo dobře zahájit druhou polovinu sezony, rozhodně nás to motivuje k dalšímu pokračování. I když náš přístup je takový, že to bereme závod od závodu a snažíme se jet co nejlépe. Jsem také velmi rád, že Aleix Espargaro vyhrál závod, mít tři Aprilie v první pětce na této trati nám rozhodně dodává dobrý pocit."

Raul Fernandez

"Závod byl dobrý, hodně jsem se naučil. Byl jsem s Marcem Marquezem, Fabiem Quartararem a Eneou Bastianinim téměř po celý závod a myslím, že jsem odvedl opravdu dobrou práci. Ale v poslední části závodu, kdy pršelo, to bylo trochu těžší a nechtěl jsem udělat chybu a hodně riskovat, takže jsem zachránil pozici, na které jsem byl. Je to můj nejlepší letošní závod a odnáším si spoustu zkušeností do budoucna, nicméně vím, že máme na víc."