GYTR GRT Yamaha se těší na domácí víkend

13.06.2024

Tým GYTR GRT Yamaha WorldSBK se vrací do akce na Světovém okruhu Misano Marco Simoncelli v Itálii, kde se tento víkend 14.-16. června uskuteční čtvrté kolo mistrovství světa superbiků FIM 2024.
Foto: Yamaha

Remy Gardner a Dominique Aegerter se nemohou dočkat návratu k závodění po přestávce, během níž tým na konci května absolvoval produktivní testování na okruhu Misano, kde si oba jezdci užili cenný čas na trati a vybudovali si solidní základ před závodním víkendem.

Naposledy v Assenu si Gardner po celkově vydařeném víkendu v Nizozemsku vybojoval ve druhém závodě své první pódium ve WorldSBK. Aegerter si v neděli připsal solidní body, když se skvělým návratem probojoval do pole a v posledních fázích závodu se zapojil do boje o stupně vítězů.

Remy Gardner
"Po více než měsíci se konečně vrátíme k závodění! Nemohu se dočkat Misana, měli jsme tam produktivní test a cítím, že jsme na čtvrtý podnik sezony připraveni. Máme dobrý základ, těším se na to. V Assenu jsme měli opravdu silné kolo a stejnou linii útoku bychom rádi udrželi i tady v Itálii. Bude úžasné mít na naší straně také spoustu příznivců, vzhledem k tomu, že se jedná o domácí kolo týmu, nemohu se dočkat, až se s vámi všemi setkám na závodní trati!"

Dominique Aegerter
"Konečně je přestávka u konce, už se nemůžu dočkat, až se vrátím na trať! Před pouhými dvěma týdny jsme zde v Misanu absolvovali užitečné testování a máme dobré základní nastavení pro závod, takže se na něj těším. Loni jsme si v Itálii užili několik solidních závodů, ve kterých jsme bojovali o první pětku, rádi bychom totéž dokázali i v letošní sezoně. Je také úžasné, že to bude domácí podnik týmu, takže budeme mít na své straně spoustu příznivců a já se nemohu dočkat, až všechny lidi v Misanu uvidím, uvidíme se tam!"