GasGas s uzdraveným Polem Espargarem

02.08.2023

Čekání je u konce, Pól Espargaro a Augusto Fernandez míří do Silverstone na britskou Grand Prix.
Foto: GasGas Media


Tovární tým GasGas hlásí dvě dobré zprávy. Tou první je, že po pěti dlouhých, ale přesto příjemných, týdnech bez závodění se GasGas Factory Racing Tech3 opět vydává na cestu, protože mistrovství světa MotoGP™ 2023 bude pokračovat tento víkend devátým kolem v anglickém Silverstone. Další nesmírně dobrou zprávou pak je, že jezdec týmu GasGas Tech3 Pol Espargaro se po čtyřech dlouhých měsících tvrdé práce na zotavení z těžkého zranění, které utrpěl v úvodním kole na začátku letošního roku v Portugalsku, tento týden konečně vrátí k závodění při Grand Prix Velké Británie. Poprvé v této sezóně se na startovním roštu objeví Pol Espargaro i Augusto Fernandez, z čehož tým nemůže mít větší radost!

Augusto Fernandez

"Byla to dlouhá pauza, takže se moc těším, až se vrátím k závodění, uvidím svůj tým a budu jezdit na motorce. První polovina sezony byla pozitivní, takže naším cílem je pokračovat ve zlepšování naší úrovně a adaptaci na třídu MotoGP a přibližovat se těm nejlepším. Silverstone je trať, kterou mám velmi rád, protože jsem tam v minulé sezoně vyhrál v Moto2, takže začátek druhé poloviny sezony v Anglii je pro mě pozitivním bodem. Už se nemůžu dočkat!"

Pól Espargaro

"Jsem opravdu šťastný, že jsem konečně dostal příležitost vrátit se po tomto náročném období. Pracoval jsem víc než kdy jindy v životě, abych se dostal až sem, a už účast v Silverstone je pro mě velkou výhrou. Vím, že budu muset být trpělivý, a že bude chvíli trvat, než budu opět stoprocentní, a to jak s motorkou, tak s tělem, ale jsem plný energie, abych tuto výzvu přijal! Pojďme znovu zatáhnout za plyn!"