Doposud uzavřené MotoGP se otevře fanouškům

12.07.2023

MotoGP ve spolupráci s NSN zahajuje novou éru akcí pro fanoušky, nová tříletá dohoda počínaje letošním víkendem ve Valencii poskytne fanouškům více příležitostí zapojit se do jejich oblíbeného sportu.
Tisková zpráva Dorna Sports

MotoGP™ je především o fanoušcích, a protože Tissot Sprint a neuvěřitelná řada fanouškovských aktivit i nadále rozsvěcují trať při každé Grand Prix, budou se miliony příznivců MotoGP™ po celém světě mít brzy na co těšit. Nová tříletá smlouva s NSN (Never say Never) má odstartovat novou éru zábavných akcí a zážitků zaměřených na fanoušky, a to již ve finále sezony 2023 ve Valencii.

V rámci tohoto nového partnerství spojí pořadatel MotoGP™ Dorna Sports síly s NSN, organizátorem OMG La Liga Music Experience, a budou společně pořádat akce v průběhu následujících tří let, z nichž první bude stylově oslavovat historickou sezónu 2023 při slavnostním předávání cen FIM MotoGP™ v nové podobě ve Valencii. Přepracovaná akce otevře dveře fanouškům a umožní jim vidět své hrdiny odměněné za další neuvěřitelnou sezónu - spolu s několika špičkovými hudebními hosty a vystoupeními.

Tím to ale nekončí. Udílení cen v roce 2023 bude první akcí v rámci tohoto nového tříletého partnerství, ale v plánu je spousta dalších akcí. NSN bude po dobu trvání dohody organizovat hudební akce zaměřené na fanoušky společně s MotoGP™, čímž rozšíří již tak působivý víkendový zážitek MotoGP™ a nabídne ještě více zábavy a adrenalinu na řadě Velkých cen napříč kalendářem.

Při každé události budou fanoušci v centru pozornosti, ať už půjde o otevření dveří pro předávání cen na konci sezony nebo nabídku exkluzivních koncertů a hudebních akcí na různých Grand Prix. MotoGP™ nabízí neuvěřitelný harmonogram špičkových světových akcí na trati, ale tím večírek nemusí končit.

Zavedení fanoušci toho díky tomuto novému partnerství najdou na dosah ruky ještě více, což zaručuje, že Grand Prix přinese adrenalinovou akci na trati, možnost setkat se se svými hrdiny A hudební akce světové úrovně ve večerních hodinách. Případní diváci, kteří teprve začínají objevovat nejzajímavější motoristický sport na světě, zjistí, jak moc je to pravda - akce na trati i mimo ni nabídne celý víkend neuvěřitelné zábavy.

Vicenç Fábregas, vedoucí oddělení Live Experience společnosti NSN
"Spolupráce s Dornou, celosvětově uznávanou institucí, upevňuje naši vizi spojování světů a překonávání bariér v oblasti zábavy. V NSN se velmi snažíme poskytovat vylepšený zábavní produkt a nabízet jedinečné zážitky. Naším cílem v rámci tohoto partnerství je překonat očekávání motocyklových fanoušků a vytvořit nezapomenutelnou událost, která spojuje vzrušení ze závodů s podívanou živé zábavy."

Carlos Ezpeleta, sportovní ředitel společnosti Dorna Sports
"Jsme nesmírně rádi, že můžeme oznámit tuto novou dohodu s NSN a odhalit další z těchto nových akcí zaměřených na fanoušky. Zážitek fanoušků z Grand Prix se nezastaví, když se motorky vrátí do boxové uličky. Již jsme přidali několik úžasných dodatečných zážitků na trati - například Hero Walk, pódium pro sprint, invaze na trať, přehlídku jezdců - abychom jejich zážitek skutečně maximalizovali. Ale vždycky můžeme nabídnout víc a neustále přemýšlíme, jak to ještě vylepšit.
Když cestujete na závod MotoGP, a mnoho fanoušků tak činí na různé dny, chceme, abyste si užili každou možnou vteřinu. Na trati už máme úžasnou show a mimo ni můžeme nyní stále častěji říkat totéž. Představení osvěženého a rozšířeného ceremoniálu předávání cen nám nabízí perfektní příležitost, jak pozvat fanoušky, aby s námi oslavili konec sezony, a jak pro tento sport oslovit nové publikum a spojit oslavu MotoGP s některými z největších hudebních jmen. Jsme proto nadšeni, že můžeme spolupracovat s NSN a přidat k některým víkendům Grand Prix další vrchol, a to jak pro naše věrné fanoušky, tak jako další pobídku pro nové diváky, aby objevili nejzajímavější motoristický sport na světě."