Další dobré body pro Smrž Racing

17.07.2023

Šesté místo pro Perez Gonzaleze po skvělém souboji ve druhém závodě.
Tisková zpráva Accolade Smrz Racing BGR, foto: Dorna WorldSBK Organization


Vysoké teploty nadále sužovaly italský okruh v Imole, kde v neděli startoval druhý závod pátého podniku letošní sezóny kategorie World Supersport 300. José Luis Perez Gonzalez, jako jediný protagonista týmu Accolade Smrz Racing BGR, opět dobře odstartoval a bojoval v čelní skupince až do samého závěru. Cílem projel nakonec šestý, a připsal si tak na své konto další skvělé umístění a porci světových bodů. Od lídra šampionátu ho dělí pouhých 21 bodů. Po dalším úspěšném závodní víkendu čekají tým Jakuba Smrže závody na domácí půdě na Autodromu Most, a to již za 2 týdny.

#73 José Luis Perez Gonzalez:

"Podařilo se mi pěkně probojovat startovním polem až na čtvrtou pozici. Potom jsem ale hodně ztratilv souboji se skupinou a musel jsem se znovu probojovat zpět. Byla z toho šestá pozice v cíli. Děkujicelému týmu za skvěle odvedenou práci. Uvidíme se v Mostě."

Jakub Smrž (manažer týmu):

"José vybojoval 4. a 6. místo tento víkend, takže jsem maximálně spokojen. Ztrácíme pouze 21 bodů na lídra šampionátu a 5 bodů na prozatímní třetí místo. Celý víkend proběhl skvěle, motorka fungovala, takže už se moc těšíme do Mostu. Ve všech závodech jsme doposud skončili v Top10, z toho pětkrát čtvrtí. Děkuji celému týmu za jejich práci a všem co nás podporují."