Buckmaster – věříme, že nám ukáže, co umí

25.08.2023

Tým PTR Triumph tento týden oficiálně oznámil vstup Ondřeje Vostatka do jeho řad, což okomentoval manažer týmu Simon Buckmaster.
Foto: PTR Triumph Team


Tým PTR Triumph oznámil, že od víkendu v Magny-Cours, který je součástí mistrovství světa FIM Supersport 2023, bude mít novou sestavu, protože český jezdec Ondřej Vostatek nahradí Harryho Trueloveho a dokončí sezónu. Vostatek už s týmem PTR Triumph jezdil, když minulý měsíc nahradil zraněného Trueloveho na mosteckém autodromu, kde ukázal velký potenciál a porozumění stroji Triumph.

Simon Buckmaster, manažer týmu PTR Triumph

"Jsme rádi, že se k nám Ondřej Vostatek připojí na zbytek sezóny. Jako náhradní jezdec v Mostě při zranění Harryho Trueloveho se ukázal jako velký příslib a my věříme, že nám ukáže, co umí. Minulý týden jsme měli schůzku v Hořicích v České republice a podepsali jsme smlouvu, že s námi bude testovat v Aragonu a absolvuje poslední čtyři kola WorldSSP. Na spolupráci s Ondřejem se těšíme, je mladý, je mu teprve 19 let a má velký potenciál. Chceme jako tým pracovat co nejlépe, abychom tento potenciál využili, a těšíme se, až začneme."