Bou pokračuje v Repsolu další 4 roky

26.12.2023

Toni Bou prodloužil smlouvu s týmem Repsol Honda do roku 2027.
Foto: Repsol Honda

Čtyřiatřicetinásobný mistr světa prodlužuje spolupráci s týmem o další čtyři roky, celkem tak spolu stráví neuvěřitelných 21 sezón.

V roce 2007 začala spolupráce mezi Toni Bouem a společností Honda. Uplynulých 17 let přineslo mnoho úspěchů jak japonskému výrobci, tak jezdci, který se stal nejúspěšnějším trialovým závodníkem v historii. Díky novému prodloužení smlouvy do roku 2027 stráví u Hondy více než dvě desetiletí.

Během těchto sedmnácti let s týmem Repsol Honda Bou dosáhl úctyhodných 17 světových titulů v halovém trialu a 17 světových titulů ve venkovním. S celkovým počtem 221 vítězství a 291 umístění na stupních vítězů mají Bou a tým Repsol Honda motivaci tato neuvěřitelná čísla v nadcházejících sezónách dále zvyšovat.

Svůj poslední titul získal jezdec týmu Repsol Honda 4. listopadu na X-Trialu v Madridu. Tým Repsol ho doprovázel od začátku jeho cesty do španělské metropole a zachytil intimní okamžiky, napětí, týmovou práci, smích a soustředění, které skončily ziskem jeho 34. trialové koruny.