Beirer – rozhodnutí je na Pedrosovi

01.04.2024

Šéf závodního oddělení potvrdil, že jsou připraveni poskytnout Pedrosovi možnost závodit v Grand Prix Španělska, rozhodnutí bude na něm.
Foto: KTM, zdroj: motogp.com

Reportéři serveru MotoGP.com hovořil během portugalské Grand Prix s ředitelem závodního oddělení KTM panem Pitem Beirerem o možnosti vidět trojnásobného mistra světa Dani Pedrosu závodit v Grand Prix Španělska. Pedrosa se do svého milovaného Jerezu vrátil v roce 2023 a v závodě Tissot Sprint získal skvělou šestou pozici, na kterou poté navázal sedmým místem v nedělním závodě. Podle všeho je velká šance, že slavnou legendu MotoGP uvidíme na okruhu Circuito de Jerez-Angel Nieto i v roce 2024.

Pit Beirer – ředitel závodního oddělení KTM Motorspor
"Myslím, že ho uvidíme v GP Španělska. Dani už pro nás tento týden znovu testoval v Jerezu. Mám pocit, že se na to připravuje. Vždycky je to tak, že máme závazek, nikdy ho nebudeme tlačit, aby jel závod. Poslední rozhodnutí je na jeho straně, aby řekl: Chci jet. Ale v testu tento týden vypadal opět dost silný a rychlý, myslím, že je připraven, jen musí říct ano a jet tam, jsme na něj připraveni."