Barnabo – Iannone je talentovaný jezdec

11.07.2023

Šéf týmu Barni Racing na téma případného návratu Andrea Iannoneho k závodění.
Foto: Barni Racing Team


V mistrovství světa MOTUL FIM Superbike 2023 jsme v polovině cesty, šest kol za sebou a šest na nás ještě čeká. Jak už to tak bývá, trh s jezdci pro následující rok je vždy aktivní a při pohledu na rok 2024 tomu není jinak. Nejde však jen o jezdce, kteří jsou na startovním roštu nebo se chtějí přesunout z jiných paddocků, jsou jezdci, kteří se chtějí vrátit do motocyklového sportu.
Například Andrea Iannone je již několik kol jedním ze jmen skloňovaných v paddocku WorldSBK. V květnu byl Ital viděn na Světovém okruhu Misano "Marco Simoncelli" při závodě Pirelli Emilia-Romagna Round. Tam prohlásil, že jeho cílem je být na startovním roštu WorldSBK v roce 2024, a že si své zkušenosti v paddocku užívá, i když zatím jen jako host. Nyní, po britském kole Prosecco DOC, Marco Barnabo řekl "nikdy neříkej nikdy" ohledně možnosti, že se 'The Maniac' připojí k jeho týmu Barni Spark Racing.

Marco Barnabo – majitel týmu Barni Racing

"Je to velký talentovaný jezdec a jsem si jistý, že by mohl být v tomto šampionátu opravdu dobrý. Nyní se však soustředím na práci s Danilem. Protože tedy projekt není dobře definován a dokud nezačneme dosahovat výsledků, které jsme si stanovili, nevím, jestli budeme schopni udělat něco dalšího. Nikdy ovšem neříkej nikdy"