Arenas od roku 2024 součástí Gresini Family

15.09.2023

Tým QJMotor Gresini Racing Moto2 angažoval pro rok 2024 Alberta Arenase a začal snít o světovém titulu.
Foto: Gresini Racing

Tým vedený Lucou Gresinim se pro rok 2024 rozhodl opět vsadit na španělského jezdce. Novým nositelem standardu ve střední kategorii bude Albert Arenas, jehož tým Moto2 QJMotor Gresini Racing pasuje od začátku sezony mezi protagonisty šampionátu.

Albert Arenas, který byl v roce 2020 korunován mistrem světa v kategorii Moto3, už v této náročné kategorii - Moto2 - předvedl dobré věci a pódiové umístění získané v Barceloně je důkazem konzistentního růstu jezdce s číslem 75, který bude usilovat o potvrzení ve svém čtvrtém roce v této třídě.

ALBERT ARENAS #75
"Je pro mě ctí připojit se k týmu s takovou historií, s tituly mistra světa a s tak významnou účastí v MotoGP. Zbývá ještě půl sezony a cílem je zůstat soustředěný a dál se rozvíjet jako jezdec, abychom se do roku 2024 dostali v co nejlepší situaci. Rád bych poděkoval Nadie a celému týmu Gresini Racing za tuto skvělou příležitost."

LUCA GRESINI - MANAŽER TÝMU QJMOTOR GRESINI MOTO2
"Chtěli jsme špičkového jezdce i v Moto2 a myslím, že s Albertem budeme referenčním bodem i v této kategorii. Jezdec s číslem 75 je v Moto2 veteránem, který je schopen vyhrávat závody a tituly. Chceme toho nejlepšího a proč ne, můžeme s ním snít o titulu v Moto2."